نحوه ی تایید اطلاعات حساب کاربری در سایت پویاسازان به چه صورت می باشد؟

ابتدا وارد سایت پویاسازان شده  (Pouyasazan.org ) پرتال کاربران را انتخاب کرده و باوارد کردن اطلاعات، وارد پرتال کاربری خود در سایت پویاسازان خواهید شد.
سپس از قسمت اطلاعات کاربری/مشخصات فردی ابتدا اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید.

در مقابل پست الکترونیک آیکونی وجود دارد که با کلیک بر روی آن، ایمیلی به آدرس ایمیل ادمین ارسال میشود که باید آن را تایید نمایید.
همینطور در مقابل تلفن همراه وارد شده، آیکونی وجود دارد که با کلیک بر روی آن کدی برای تلفن همراه شما ارسال می شود که به منظور تایید اعتبار آن است.

همچنین جهت تایید اکانت باید اسکن کارت ملی خود را از پایین صفحه با زدن Browse ، Upload نموده و دقت داشته باشید فایل ارسالی باید با فرمت jpg و حداکثر حجم آن 100کیلوبایت باشد، همچنین تصویر کارت ملی باید به صورت رنگی و کاملاً خوانا باشد. تصاویر سیاه و سفید ویا مخدوش به هیچ عنوان تایید نخواهند شد.
در انتها دکمه تغییر را کلیک نمایید.
تمام اطلاعات شما شامل آدرس پستی ، کد پستی ، شماره تماس و ... باید صحیح و کامل باشد. دقت داشته باشید در صورتی که کارت ملی شما قبلا به صورت ناقص و یا اشتباه آپلود شده باشد، نیاز است کارت ملی خود را در پیوست به ایمیل برای بخش فروش  ارسال نمایید.
پس از انجام این تغییرات، با ایمیل ثبت شده در سیستم پویاسازان که ایمیل اکانت شما است، ایمیلی برای بخش فروش Sales@pouyasazan.org ، ارسال نمایید با این مضمون که "اطلاعات حساب کاربری اینجانب تکمیل شده است لطفا نسبت به تایید اکانت کاربری اینجانب اقدام نمایید."
تذکر: دقت داشته باشید تأیید اکانت همه روزه به جز روزهای تعطیل (شنبه تا چهارشنبه  از 9 صبح الی 4 بعدازظهر و پنج شنبه ها از 9 صبح الی 2 بعدازظهر) توسط بخش فروش انجام می شود.

Add Feedback