نحوه سفارش ثبت دامین .Ir در سایت پویاسازان به چه صورت می باشد؟

روش اول: ابتدا وارد سایت پویاسازان شده (Pouyasazan.org) پرتال کاربران را انتخاب کنید. سپس از قسمت خدمات حضور در اینترنت، ثبت دامین را انتخاب نموده و دکمه ادامه سفارش را کلیک کنید. در مرحله دوم پس از تایپ نام دامین و انتخاب پسوند .Ir، مرحله ی بعدی را کلیک کنید. سپس مدت زمان ثبت دامنه را انتخاب و مرحله ی بعدی را انتخاب کنید. در این مرحله در صورتیکه در ایرنیک ثبت نام نموده اید شناسه کاربری ایرنیک (Nichandle) و یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دامین به کنترل پنل شما افزوده شود.
در غیر اینصورت از گزینه "ایجاد شناسه ایرنیک جدید" استفاده نمایید.

دقت داشته باشید در صورتیکه از این قسمت اقدام به ایجاد شناسه ایرنیک (Nichandle) نمایید، پسورد مربوطه، به آدرس ایمیل اکانت شما ارسال نخواهد شد.  طی نامه ای از Nic درخواست رمز عبور نمایید.

تذکر: دقت داشته باشید  نام کارگزار 1 و 2 را در این مرحله نباید تغییر داده شود.

در مرحله ی بعدی فرم سفارش را چک نموده و در صورت صحت اطلاعات مرحله ی بعدی را کلیک نمایید، در صورتیکه قبلا در سایت پویاسازان عضو شده اید در قسمت اعضا، اطلاعات خود را وارد نمایید. در غیر اینصورت، در قسمت عضو جدید مشخصات فردی را به صورت کامل وارد نمایید.(دقت داشته باشید اطلاعات به صورت کامل و صحیح وارد شود و آدرس ایمیل وارد شده معتبر و قابل چک کردن توسط خود شما باشد.) و ، در مرحله ی بعدی پرداخت را انجام دهید.

 

روش دوم: ابتدا وارد سایت پویاسازان شده  (Pouyasazan.org) از منوی سمت چپ، پرتال کاربران را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات، وارد پرتال کاربری خود در سایت پویاسازان خواهید شد. و از قسمت خدمت آنلاین/ثبت/ تمدید دامین .ir، با وارد کردن شناسه ایرنیک (Nichandle) و انتخاب گزینه ی ثبت و سپس وارد کردن مدت زمان ثبت دامین و تایپ نمودن نام دامین، دکمه ادامه را کلیک نمایید  و در خاتمه دامین را ثبت نموده و پرداخت انجام دهید.

Add Feedback