نحوه سفارش تمدید دامین .Ir در سایت پویاسازان به چه صورت می باشد؟

روش اول: ابتدا وارد سایت پویاسازان شده (Pouyasazan.org )  سفارش را انتخاب کنید. سپس از قسمت خدمات حضور در اینترنت، تمدید دامین را انتخاب نموده و دکمه ادامه سفارش را کلیک کنید. در مرحله دوم پس از تایپ نام دامین و انتخاب پسوند Ir ، مرحله ی بعدی را کلیک کنید. سپس مدت زمان تمدید دامنه را انتخاب و مرحله ی بعدی را انتخاب کنید.

تذکر: برای تمدید دامنه ir باید در سایت nic.ir  از قسمت رابطه ها نماینده دامنه را po114-irnic انتخاب کنید و یا اینکه رابط مالی دامنه را برابر po114-irnic قرار دهید .

در صورتیکه قبلا در سایت پویاسازان عضو شده اید در قسمت اعضا، اطلاعات خود را وارد نمایید. در غیر اینصورت، در قسمت عضو جدید مشخصات فردی را به صورت کامل وارد نمایید.(دقت داشته باشید اطلاعات به صورت کامل و صحیح وارد شود و آدرس ایمیل وارد شده معتبر و قابل چک کردن توسط خود شما باشد.) در مرحله ی بعدی جهت بررسی صحت اطلاعات فرم سفارش را چک نموده و سپس پرداخت را انجام دهید.

 

روش دوم: ابتدا وارد سایت پویاسازان شده  (Pouyasazan.org ) پرتال کاربران را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات، وارد پرتال کاربری خود در سایت پویاسازان خواهید شد. و از قسمت خدمت آنلاین/ثبت و تمدید دامین .ir ، با وارد کردن شناسه ایرنیک (Nichandle ) و گزینه ی تمدید را انتخاب  نمایید. سپس وارد کردن مدت زمان تمدید دامین و تایپ نمودن نام دامین، دکمه ادامه را کلیک نمایید.

دقت داشته باشید،در صورتی که از روش دوم استفاده می کنید نیاز است اکانت شما به میزان لازم شارژ داشته باشد.

Add Feedback