Domain Validated (DV)
Organization Validated (OV) 
Extended Validation (EV)
وقتی شما یک گواهی SSL دریافت می‌کنید آن را فقط برای یک زیردامنه از دامنه‌ی اصلی‌تان می‌توانید به کار ببرید حالا این زیردامنه می‌تواند  www.yourdomain.com باشد یا login.yourdomain.com اگر شما بیش از یک زیردامنه دارید که برایشان احتیاج به گواهی SSL و مبادله‌ی امن اطلاعات دارید ممکن است مجبور شوید برای هر کدام یک گواهی بخرید. برای کاهش هزینه‌ها در چنین مواردی می‌توانید از گواهی‌های Wildcard استفاده کنید. یک گواهی Wildcard را می‌توانید برای هر تعداد زیردامنه استفاده کنید. با پرداخت هزینه‌ی بیش‌تر گواهی SSL شما برای *.yourdomain.com صادر می‌شود.
 
اصولا SSL های از نوع OV (Organization SSL) به گواهینامه هایی گفته میشود که در ازاء OV به شما Greenbar SSL ارائه میدهند . برای مثال به سایت های زیر مراجعه نمایید:
 
<https://www.comodo.com/> https://www.comodo.com/
 
 
 
در این سایت ها یک قسمت سبز رنگ قبل از آدرس بار ظاهر میشود که نام شرکت که validate شده است ذکر میشود. مطابق با اطلاعات ما از طریق شرکت های خارجی همکار این نوع validation را هیچ شرکتی نمیتواند برای شرکت های ایرانی صادر کند. لذا بعضا به اشتباه اینکه برای تایید SSL از شما تقاضای اطلاعات شرکت و یا سازمان را می نمایند، آن را OV می نامند.
 
برای SSL EV باید مدارک رسمی هویتی شرکتی ارائه شود(ثبت شده در خارج ایران) همچنین باید قرارداد کتبی امضا شود و شماره تلفن های شما ثبت شده باشند،با توجه به تحریم های موجود حتی صادرکنندگانی که برای دامین .ir گواهینامه ارائه می دهند، هم نمی توانند به ایرانی ها SSL EV ارائه دهند.
 
شرکت پویاسازان با همکاری شرکت openTrust آماده ارائه گواهینامه اس اس ال برای دامین های .ir و برای اشخاص و شرکت ها میباشدگواهینامه برای دامین های .ir در 2 نوع عادی و wildcard ارائه میشود.
 
گواهینامه SSL ویژه دامین ir
قابل صدور برای تمامی اشخاص، سازمان ها , بانک ها و شرکت های خصوصی
صدور در دو روز کاری
بدون نیاز به مدارک تایید هویت برای اشخاص حقیقی
کاملاً معتبر در سطح بین المللی
پشتیبانی توسط اکثر مرورگرهای معتبر
هزینه ای مناسب برای دریافت امنیتی بالا
فراهم آوردن اعتماد و اطمینان کاربران
 
گواهینامه WildCard ویژه دامین ir
قابل صدور برای تمامی سازمان ها , بانک ها و شرکت های خصوصی
صدور در دو هفته کاری
این نوع از گواهینامه ها تنها جهت اشخاص حقوقی صادر می گردند
کاملاً معتبر در سطح بین المللی
پشتیبانی توسط اکثر مرورگرهای معتبر
سرعت بالای صدور
هزینه ای مناسب برای دریافت امنیتی بالا
فراهم آوردن اعتماد و اطمینان کاربران

Add Feedback