نحوه ی انتقال دامین از شرکت دیگر به شرکت پویاسازان به چه صورت می باشد؟

ابتدا وارد سایت پویاسازان شده  (Pouyasazan.org ) از منوی سمت چپ، گزینه سفارش آنلاین را انتخاب کنید. سپس از قسمت خدمات حضور در اینترنت، انتقال دامین را انتخاب نموده و دکمه ادامه سفارش را کلیک کنید. نام دامین مورد نظر خود را انتخاب و در مرحله ی بعدی کد انتقال (این کد باید از شرکت مبدا دریافت شود) را وارد نمایید.
در صورتیکه قبلا در سایت پویاسازان عضو شده اید در قسمت اعضا اطلاعات خود را وارد نمایید. در غیر اینصورت، در قسمت عضو جدید مشخصات فردی را به صورت کامل وارد نمایید.(دقت داشته باشید اطلاعات به صورت انگلیسی و به صورت کامل و صحیح وارد شود و آدرس ایمیل وارد شده معتبر و قابل چک کردن توسط خود شما باشد.) و در مرحله ی بعدی فرم سفارش را چک نموده و در صورت صحت اطلاعات، در مرحله ی بعدی پرداخت را انجام دهید.
نکته: در طی پروسه ی انتقال دامین دو ایمیل به ایمیل ادمین دامین ارسال خواهد شد که یکی در ابتدای سفارش جهت تایید انتقال از سمت شرکت مبدا و دیگری پس از 15 روز از ثبت سفارش که از سمت شرکت مقصد می باشد که هر دو باید توسط ادمین به تایید برسد در صورت عدم تایید هر کدام از این دو ایمیل، پروسه ی انتقال متوقف خواهد شد.

Add Feedback